معرفی یک میوه جادویی برای چربیسوزی و لاغری سریع

۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۳:۰۳:۳۶ ق.ظ


معرفی یک میوه جادویی برای چربیسوزی و لاغری سریع


لاغری سریع! بیشتر شما به این فکر می کنید که چگونه و از چه راه و روشی سریع و درست لاغر شوید. میوه های لاغرکننده را که می شناسید؟ یکی از این میوه ها میزان لاغری را دو برابر می کنند. تعجب خواهید کرد که چه میزان وزن را می توانید با خوردن یک سیب از دست بدهید.

کاهش وزن ممکن است در مورد رفتن به باشگاه و خوردن فقط مرغ و برنج باشد - در واقع خوردن یک عدد سیب قبل از غذا ممکن است به کاهش قابل توجه کالری در بدن شما کمک کند.

دانشگاه آیوا مطالعه ای انجام داد و نشان داد حیواناتی که به آنها اسید اورسولیک داده می شود، توده عضلانی و مصرف انرژی خود را افزایش می دهند - سوختن کالری. چنانچه در بخش ورزش و تناسب اندام نمناک گفته ایم مطالعه مشابهی که بر روی انسان ها انجام شد، نشان می دهد زنانی که سه عدد سیب کوچک را در روز به رژیم غذایی خود اضافه کرده اند، بیش از 4 کیلوگرم در دو ماه وزن کم کردند.

معرفی یک میوه جادویی برای چربیسوزی و لاغری سریع


دانشمندان بر این باورند که سیب های جادویی با افزایش میزان هورمون سرکوب گر گرسنگی، عمل می کنند. محققان کانادایی، گفتند که خوردن سه چهارم فنجان - معادل 130 گرم - هر روز از این خوراکی که به عنوان ضربه خوب شناخته می شود و منجر به از دست رفتن 0.34 کیلوگرم شده است.

 این تحقیق بر روی کار قبلی توسط مرکز درمان بالینی و فاکتور ریسک بیمارستان انجام شد، نشان داد که می تواند به طور قابل توجهی کلسترول بد را کاهش دهد.کلسترول ماده مومی است که عمدتاً در کبد تولید می شود، اگر چه بیشتر سلول های بدن می توانند در صورت لزوم آن را تولید کنند.

معرفی یک میوه جادویی برای چربیسوزی و لاغری سریع


این برای سلامتی مهم است، زیرا برای تولید هورمون ها، ویتامین D، اسیدهای صفرا و غشای سلول به کار می رود اما دو نوع اصلی از کلسترول HDL یعنی کلسترول خوب و کلسترول بد وجود دارد.

 کلسترول خوب - پاک کننده کلسترول را افزایش - و کلسترول بد را از گردش پاک می کند و آن را برای پردازش به کبد منتقل می کند.اما کلسترول بد با افزایش خطر بیماری های قلبی عروقی مانند حمله قلبی و سکته رابطه مستقیم دارد.
معرفی یک میوه جادویی برای چربیسوزی و لاغری سریع
معرفی یک میوه جادویی برای چربیسوزی و لاغری سریعسیب ها چه کاری می کنند؟

سه مرحله تشکیل تومور وجود دارد. سرطان زاها باعث جهش اولیه DNA (مرحله آغاز) می شود و سپس اکسیداسیون, التهاب و هورمون ها سبب رشد (مرحله ارتقا) می شوند و در نهایت متاستاز رخ می دهد که در آن سرطان در سراسر بدن گسترش می یابد.

کدام مراحل با سیب مسدود می شود؟ همه آنها.

سیب نه تنها اثرات التهابی آنتی اکسیدانی دارد, بلکه ممکن است حتی سیستم های ایمنی ما را تقویت کند تا قبل از شروع کار, هر گونه تومور در حال رشد را تشخیص دهند. بنابراین اگر شما به دنبال چیزی برای خوردن هستید، باید یک سیب بخورید، در حالی که به آن نگاه می کنید، و معمولاً زمانی که غذا را به پایان می رسانید، گرسنگی شما کاهش می یابد؛ این در بهترین حالت از بین می رود!

آن را در اواسط روز، بعد از ظهر، یا قبل از یک وعده غذا بخورید؛ این به طور کامل به شما بستگی دارد.

اما قبل از پایان روز، سیب بخورید نه آب سیب یا پوره سیب (و البته پای سیب یا کیک سیب!). شما ممکن است از این که چگونه کاهش وزن شروع می شود و سلامتی شما شروع به افزایش می کند، شگفت زده شوید!